MUZEUM CZEKOLADY LINDT
z powrotem

Witamy w czekoladowym raju,
w którym spełnią się Twoje najsłodsze marzenia!

WYCIECZKA PO ŚWIECIE CZEKOLADY

Wybierz się z nami w ekscytującą podróż po świecie czekolady. Interaktywna wystawa przybliży Ci niesamowitą historię czekolady. Dowiesz się, jak kakao podbiło Europę, poznasz pionierów szwajcarskiego przemysłu czekoladowego, którzy swoimi pomysłami osłodzili nam życie, i odkryjesz wszystkie sekrety produkcji czekolady Lindt.

WARSZTATY Z MAÎTRE CHOCOLATIER LINDT

Zanurz się w świecie czekolady i przekonaj się, jak to jest być prawdziwym mistrzem czekolady. Podczas warsztatów stworzysz kilka arcydzieł i zobaczysz proces produkcyjny czekolad Lindt.

SKLEP DLA KONESERÓW

W naszym sklepie o powierzchni 500 m2 znajdziesz najlepszą szwajcarską czekoladę Lindt oraz wiele pomysłów na słodkie prezenty. Odwiedź nas, zaprojektuj opakowanie na pralinki, a już kilka minut później będziesz mieć w rękach wyjątkowy podarunek dla swoich bliskich. Zapraszamy na słodkie zakupy!

NAJWIĘKSZA FONTANNA CZEKOLADY NA ŚWIECIE

Zobacz fantastyczną czekoladową fontannę, która wita wchodzących do foyer Muzeum Czekolady. Mierzy ponad 9 metrów wysokości i jest wypełniona 1500 litrami czekolady.

CAFÉ LINDT

Czy wiesz, że w Muzeum Czekolady spełniamy nie tylko słodkie marzenia? Odwiedź naszą kawiarnię. Na gości czekają nie tylko słodkości, ale i wytrawne dania główne i przekąski, obok których nie można przejść obojętnie!

Sprawdź, jak to wygląda!