Wygraj podróż pełną zmysłów

Wygraj podróż
pełną zmysłów

Nagrody

1x

Czekoladowe warsztaty
z Lindt Maître Chocolatier
W Szwajcarii

Czekoladowe warsztaty
z Lindt Maître Chocolatier

Odwiedź ojczyznę czekolady!
Weź udział w wyjątkowych warsztatach w Domu Czekolady Lindt
z samym Maître Chocolatier
i spędź weekend pełen zmysłów w magicznej Szwajcarii!

Zapewniamy moc słodkich atrakcji i nocleg w pięciogwiazdkowym hotelu.

40x

Personalizowany fartuch
Lindt EXCELLENCE

Co tydzień nagrodzimy 10 najlepszych zgłoszeń.

40x

Personalizowane fartuchy
Lindt EXCELLENCE

Co tydzień nagrodzimy 10 najlepszych zgłoszeń.

Zasady

1

Kup Lindt EXCELLENCE
o dowolnym smaku

i zachowaj paragon.

2

Wykonaj zadanie konkursowe:
Zrób zdjęcie lub nakręć film, lub opisz,
jak doświadczasz Lindt EXCELLENCE
wybranymi zmysłami.

3

Wyślij zgłoszenie,
nagrody czekają!

Zakupu i zgłoszenia należy dokonać od dnia 16.01.2023 r. do dnia 12.02.2023 r.
Konkurs dla osób pełnoletnich.

Zadanie konkursowe:

Zrób zdjęcie lub nakręć film, lub opisz,
jak doświadczasz Lindt EXCELLENCE
wybranymi zmysłami.

Zrób zdjęcie lub nakręć film, lub opisz, jak doświadczasz Lindt EXCELLENCE wybranymi zmysłami.

ZAŁĄCZ ZDJĘCIE LUB FILM

(plik JPG, max. 5 MB, plik MP4, max. 40 sek. oraz 60 MB)

LUB
DODAJ OPIS

(max. 500 znaków ze spacjami)

LUB
Uzupełnij dane

Galeria

Zainspiruj się, przygotuj zgłoszenie i wygraj!

Delikatnie wyjmuję
czekoladę z opakowania.
Najpierw oglądam, podziwiając misterną
fakturę, połysk i kolor.
Wyczuwam delikatny aromat
najwyższej jakości kakao.
Dotykam, jest gładka, niczym aksamit.
Przełamuję…
charakterystyczny, czysty dźwięk
– to dźwięk jakości. Lindt EXCELLENCE.
Dla mnie każdy kawałek tej czekolady trzeba smakować jak najdłużej.

Gładka niczym pierwsze,
wiosenne płatki kwiatów.
Przy przełamaniu wydaje mocny
i czysty dźwięk.

Pełna aromatu, jak poranek
w lasach Madagaskaru. Taka jest
czekolada Lindt EXCELLENCE.
To smak, którego doświadczasz
wszystkimi zmysłami.

Od kiedy pamiętam, dzień w którym wypadają moje urodziny jest moim małym świętem. Najbardziej poważnie do sprawy podchodziła moja mama chrzestna, dając mi w tym dniu czekoladę Lindt. Teraz jestem już dorosły i kupuję sobie sam. W czekoladach Lindt uwielbiam opakowanie, moje oczy delektują się pięknym logo, później lustrzana gładkość tabliczki czekolady, to idealna powierzchnia. Potem jest cudowny smak bakalii. Perfekcyjnie łączący się z mleczną słodyczą czekolady. To uczta wszystkich zmysłów .

Excellecnce - perfekcja smaku, aksamitna gładka tekstura jak marzenie
Doświadczanie przez pięć zmysłów to prawdziwe doświadczenie.

Lindt Excellence to czekoladowy precedens
Brązowe kolory kratek wzory
Jakby było mało zapach kakao
Wytrawny smak, jakiejkolwiek wady brak!

Oczy szeroko się otwierają i radosne iskierki ekscytacji w nich błyskają, usta się śmieją, serce raduje, podniebienie delektuje, a brzuch podskakuje i do tego każda noga podryguje gdy czekoladę tą smakuję.

Doświadczam pełnię smaku i aromatu rozpływającowgo się w ustach luksusu. Lindt EXCELLENCE to czekoladowy raj dla podniebienia.

Lind Excellence jest dla mnie tak miły w smaku jak kot w dotyku,pieści moje zmysły i dodaje energii do dalszej pracy i zabawy,jest doskonałym dodatkiem do porannej kawy.

W LINDT EXCELLENCE czuję i smakuję elegancję. Ta czekolada to wysublimowana prostota, umiar oraz doskonałe proporcje-nic więcej a jednak tyle. A elegancja smaku tej czekolady uwodzi moje zmysły, pieści wyobraźnię, rozpala namiętności. Z EXCELLENCE celebruję wspólne chwile a świat poczeka. Po prostu poznać LINDT EXCELLENCE-znaczy polubić ją na zawsze, czego wszystkim życzę.

Lindt Excellence pobudza imponująco zmysły. Gdy go jem, w mojej głowie zawsze pojawiają się nowe pomysły. Ekscytuję się już na łamania czekolady dźwięki. Jej dzielenie brzmi jak słowa pięknej piosenki. Lindt wygląda smukle i apetycznie. Ten widok nastraja mnie zawsze optymistycznie. Zapach Lindt sprawia, że czuję fascynację. Myślę, że codziennie mógłbym robić sobie taką aromatyczną inhalację. Smak jest natomiast cudownie aksamitny. Najlepsze składniki sprawiają, że Lindt Excellence jest wybitny.

LINDT EXCELLENCE jak iskierka moje zmysły rozpala, cieszyć się nietuzinkowym smakiem pozwala. Swoim misternym kształtem w dłoniach się kusząco układa, niczym motyl na moich kubkach smakowych przysiada. Jej zapach jest tak subtelny, że do błyskawicznej konsumpcji wzywa, wszak Lindt Excellence nową pasję we mnie odkrywa. Uwielbiam subtelny odgłos jej kruszenia, niezależnie od wariantu każdy jej smak moje zmysły w niezwykle ekstrawaganckie i spragnione luksusu zmienia.

 Doświadczam czegoś wyjątkowego za każdym razem kiedy sięgam po czekolady z różnymi smakami , kostka jest tak delikatna, smukła i subtelna a tyle dostarcza przyjemności ,najsmaczniejszej czekolady, która w pierwszej chwili jest twarda, następnie zmienia się jej konsystencja, rozpuszcza się delikatnie dając niesamowity smak , utrzymujący się dłużej , niż zwykle czekolady.

Począwszy od początku, gdy kostkę Lindt posiadam, zmysły swe poruszam, rozumem nie władam. Wpierw wzrok mój wnikliwy płaszczyznę ocenia, jej gładkość zachwyca, teksturę doceniam. Ułamiesz kawałek, a dźwięk czyściuteńki, zaś świadczy o składzie wybornym, nieprzeciętnym. Gdy zbliżysz do nozdrzy zapachem odurzy, przyjemność zapowie, śliniankę rozjuszy. Ostatnia już prosta, swe usta rozchylam i kładę na język… odpływam, rozpływam.

Chwila zapomnienia, czas zwalnia, by rozkosz dla podniebienia trwała jak najdłużej..

"Zdobiona złotem, ściśnięta twarda, sztywna na biało, muśnięta gładka, i w otwieraniu nie była łatwa… lecz jak rozkoszna ta … czekoladka."

Samo opakowanie białej czekolady Lindt Excellence przyciąga mój wzrok, póki jej nie kupię to nie ruszę się ze sklepu na jeden krok. W dodatku wanilią to wszystko dekorowane już pobudza moje myśli, pewnie mi się to w nocy przyśni...Wtedy zejdę szybko do szafeczki, wyjmę czekoladę z mojej ulubionej półeczki i kanka za kanka rozpłyną się w moich ustach a ja z radości będę śmiać się do lustra! Bo tylko ta czekolada tak dobrze smakuje, że wszystkie zmysły odblokowuje!

Lindt rozpieszcza mnie co rano kiedy świat się cicho budzi, swoim smakiem rozmaitym zawsze sprawia że mam chęć się w nim zanurzyć. Kocham słodycz i owoce które kryje w swoich kostkach i z rozkoszą się zatapiam całym sercem w tej przestrzeni. Chili jest też mym wyzwaniem bo ta ostrość ma charakter a gdy najdzie mnie ochota to namiętnie się zatapiam w gorzkim smaku kakaowca! Lindt rozpieszcza mnie co rano kiedy świat się cicho budzi, swoim smakiem rozmaitym zawsze sprawia że mam chęć się w nim zanurzyć. Kocham słodycz i owoce które kryje w swoich kostkach i z rozkoszą się zatapiam całym sercem w tej przestrzeni. Chili jest też mym wyzwaniem bo ta ostrość ma charakter a gdy najdzie mnie ochota to namiętnie się zatapiam w gorzkim smaku kakaowca!

Próbowanie nowych smaków,rozwiązań,połączeń jest jak podróż w nieznane w którą wyruszasz z chwilą jej rozpoczęcia.To coś ekscytującego,nowego,niepowtarzalnego.Rozwija wyobraźnię, odkrywa to czego dotąd nie znałam,to o czym nawet nie śniłam.Łączenie smaków jest jak kompozycja obrazu czy jak symfonia pięknych dźwięków.Coś niewyobrażalnego i magicznego zarazem.Lindt to synonim idealnych,wysublimowanych i zaskakujących połączeń,które pieszczą podniebienia i zmysły,przenoszą w inny świat!

Lindt Excellence - na początku delektuję się jego zapachem. Dlaczego? Bo to wcale nie smak a węch jest zmysłem odpowiedzialnym za Wspomnienia. Dzięki niemu przenoszę się do okresu dzieciństwa, kiedy tata wracając z trasy przywoził czekoladki ze Szwajcarii. To właśnie zapachy wywołują emocje i przenoszą nas do przeszłości.

 Smak który pobudza zmysły, który sprawia że chwilę z czekoladą Lindt są wyjątkowe...

Lindt Excellence budzi moje pożądanie każdego dnia rozpalając zmysły. Oczy są zachwycone gustownym opakowaniem, po otwarciu którego ukazuje się cudowny widok. Kosteczki gładkiej i błyszczącej czekolady wodzą na pokuszenie. Mocny trzask łamanej czekolady zaostrza słuch a obłędny, intensywny aromat czekolady unosi się w powietrzu. Nie mogę się powstrzymać by nie wziąć do ust chociaż kawałeczka. Czekolada powoli rozpuszcza się w ustach fundując zniewalający koncert rozkoszy moim kubkom smakowym.

"Zawsze gdy czekolady Lindt Excellent smakuję, To me serce z radości podskakuje. Bo czekolada ta jest tak delikatna niczym chmurka na niebie, Wręcz jakby krzyczała „zostałam stworzona specjalnie dla Ciebie”! Bo Lindt Excellent to kwintesencja subtelnej słodyczy i delikatności, Oraz na moje podniebienie ogromnej wrażliwości. W ustach się dosłownie rozpływa, A dźwięk jej przełamywania duszę do tańca porywa!"

Lindt Excellence to synonim jakości bez wątpienia! Obiecuje wyjątkowe doznania, pieści podniebienia! Smak to nie wszystko, czego Lindt dotyka! Rzucamy się na zawartość i większość doznań umyka! Oferuje kuszące, zaskakujące smaków połączenia! Warto jednak celebrować sam moment zjedzenia! Świadomie, powoli piękne opakowanie otworzyć! Wsłuchać się w trzask łamania, na dłoni położyć! Poczuć aksamitnie gładką teksturę, zapachów bukiet bogaty! Misterny grawer docenić, skosztować i odpłynąć w zaświaty!  

Chwila zapomnienia, rozkosz , która kusi, smak, który się rozpływa ...

Oto uczta nad ucztami-doświadczam przyjemności wszystkimi zmysłami.Lindt EXCELLENCE mi ją serwuje i wyśmienicie się wówczas czuję gdy dzierżąc w dłoni cienką tabliczkę szwajcarskiej czekolady,otwieram ją i jestem coraz bliżej kulinarnej ekstazy.Subtelnie odbieram jej gładką teksturę,słyszę łagodne tąpnięcie ją przełamując i aksamitną konsystencję odnajduję gdy w mych ustach kawałek po kawałku się znajduje.Mocny,głęboki akord prawdziwego kakao uwodzi me zmysły,aż kartonik po niej pozostał czysty.

Chwila zapomnienia, chwila rozkoszy, grzech wypełniony delikatnym smakiem czekolady.

"Lindtu, Lindtu, takeś doskonały, że zjem Cię dziś cały."

5 zmysłów to za mało.

Moje oczy widzą piękne opakowanie, moje ręce dobierają się do opakowania, mój nos czuje cudowny zapach, a moje kubki smakowe delektują się przepysznym smakiem mojej ulubionej czekolady EXCELLENCE.

W zapachu Lindt Excellence tkwi nastrój, otulony wspomnieniami, emocjami i sytuacjami. Budzi we mnie trzepot motylich skrzydeł przedzierających się od brzucha aż do zakochującego się serca. Pierwsze zbliżenie do ust to echa nieśmiałości, rumieńce zawstydzenia i głębokie spojrzenie prosto w oczy. Smak gorzki ulubiony, mocny, wyrazisty, pewny, konkretny i charakterny. Przez zęby pokruszona, przez podniebienie ogrzana, rozpływa się w ustach, oddając swój magiczny smak.

"Lindt Excellence - tego nie da się doświadczyć tylko jednym zmysłem... Wszystko pracuje na najwyższym poziomie intensywności. Wzrok. Czarna otchłań... Klasa i elegancja. Słuch. Dźwięk odłamywanej kostki. To jak spotkanie przyjaciela po długich latach rozłąki, dźwięk przełamywanych lodów, gdy nie możecie się nagadać... Dotyk. Delikatny emblemat, logo, napis na każdej kostce. Czujesz jej wyjątkowość. Węch. Pełny aromat. Bogactwo. Obfitość. Smak... Niebo. Tak smakuje niebo. Nie do porównania. "

Lindt EXCELLENCE-doskonałe, wszystkimi zmysłami doświadczane, czekoladki wyszukane, czy zasmakować lepszych będzie nam dane? Jak ich doświadczam? Sposobów mam wiele. Zmysłów używam w całym mym ciele. Najpierw patrzę-w sklepie na regale, leżą i prezentują się okazale. Dotykam, lecz z wyborem się nie borykam. Później słucham-ktoś otwiera, folię dyskretnie z czekolady zdziera. Wącham-czuję jakość, doskonałość, bez wahania - idę na całość! Perfekcji smak na języku już czuję, Lindt’a ekscelencją się delektuję!

Dotykam opakowania i otwieram, słyszę szelest srebrnej folii otaczającej słodycz w środku. Słyszę trzask łamanej tabliczki. Aksamitna tekstura kostki czekolady jest wyczuwalna na języku, moje kubki smakowe właśnie rozpoczynają ucztę. Potem jest to już tylko poezja smaku, zapachu i wyobraźni, bo przenoszę się na alpejskie łąki i tam pozostaję zatopiona w czekoladowym uniesieniu.

Kiedy sięgam po czekoladę Lindt Excellence moje zmysły rozpoczynają taniec rozkoszy. Po błyszczącej i gładkiej tafli czekolady oczy wirują walca a uszy wsłuchują się w rytm trzasku łamanej czekolady. Kiedy pierwszy kawałek aksamitnej czekolady powoli rozpuszcza się w ustach język porusza się w takt bluesa, kubki smakowe czują jej fantastyczny smak uwalniając hormony zadowolenia i szczęścia.

Najpierw moje oczy podziwiają Jej piękne opakowanie, eksktuzywne, wymowne mam na Nią ochotę kiedy tylko spojrzę na nie. Kiedy Ją otwieram, ustami próbuje, mocno kakaowy, pyszny Jej smak czuje. Jest dla mnie jak lekarstwo, gdy chandra mnie dopada bo humor mi poprawia ta pyszna czekoada. Jej aksamitnym smakiem często się delektuje, jest niepowtarzalna i bardzo mi smakuje.

Najlepsza czekolada pod słońcem, dodaje zdrowia i humoru.

Lindt Excelence doświadczam każdym swoim zmysłem! Wzrok. To piękne opakowanie, skrywające lśniącą tabliczkę najlepszej czekolady. Słuch. Ten moment, gdy odłamujesz kawałek i wydobywa się taki głęboki, niski dźwięk. Węch. Po otworzeniu opakowania, od razu do nosa dociera fala niebiańskiego, kakaowego zapachu. Dotyk. Doskonale temperowana czekolada, która po chwili zamienia się w potok rozkoszy. Smak. Jednym słowem niebo w gębie, tu nic więcej nie trzeba dodawać! Ten smak uzależnia... I dobrze!

"Bardzo zmysłowe jest to doznanie, gdy z kostką czekolady się zapoznaje. Kolorem się cieszę, brązowym, głębokim, wzrokiem okalam namiętnookim. Zapach wspaniały wdycham z rozkoszą, nie dziwię się wcale,że peany o nim głoszą. Muskam dotykiem i czuję jak zmienia kształt, już wiem, że ten wybryk grzechu był wart. Ciepłem swych warg otaczam kostkę, pozwalam sobie na małą słabostkę. Smak kakaowy wypełnia me usta, uderza do glowy-to wielka rozpusta. Nadgryzam kawałek i pieszczę tym dźwiękiem uszy..."

"Chwile z czekoladą Lindt Excellence to chwile nieopisanej przyjemności, to czas, kiedy na mej twarzy błogi zachwyt gości. To momenty pełne magii i uniesienia, to niewiarygodne doznania dla podniebienia. Ten wyjątkowy smak kakao w świat fantazji mnie przenosi, na wyżyny przyjemności mnie unosi. To wyważona intensywność kakao, która wciąż mnie zaskakuje, smak ten codziennie już od wielu lat mnie relaksuje. Ten smak to niezapomniane dla kubków smakowych wrażenia, to chwile radości i uniesienia."

"Nachodzi mnie ochota na czekoladę i otwieram opakowanie, dostrzegam jej brązową i gładką powierzchnię. Powoli odłamuję jeden kawałek, słysząc przy tym delikatny trzask pękającej powierzchni. Kładę na dłoni ułamaną kostkę, czując jej dotyk na skórze, ciężar i strukturę.  Przymykam oczy i wiem , że jest zaprawiona szczyptą magii i okruchem czaru, a smakuje najlepiej w towarzystwie ciepła słów i rodzinnego gwaru."

"Lindt Excellence to więcej niż czekolada-to harmonia wszystkich zmysłów: Dźwięk jej kruszenia rozbrzmiewa niczym piękny syreni śpiew i kusi zagubionych miłośników czekolady do zjedzenia więcej. Jej opakowanie jest niczym wybitne dzieło sztuki, bo za każdym razem jej piękno dotyka duszy. Jej smak jest niczym ambrozja, bo jedząc ją ma się wrażenie, że jest to pokarm zarezerwowany tylko dla greckich bogów. Jej zapach jest niczym najpiękniejsze perfumy, bo pachnie słodką nutą najlepszego kakao."

Kontakt

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
KonkursLindt@tenton.com.pl