Wyniki loterii
Roger Federer uważany jest za jednego z najlepszych tenisistów wszechczasów. Jest jedynym tenisistą w historii, który zwyciężył w 20 turniejach Wielkiego Szlema. Był liderem Rankingu ATP przez 302 tygodnie, osiągając jako pierwszy taki imponujący wynik. Urodził się w 1981 r. w Bazylei w Szwajcarii. Karierę rozpoczął w 1998 roku. W 2007 roku magazyn TIME umieścił go na liście "100 najbardziej wpływowych ludzi świata".

Fragment wywiadu z Rogerem Federerem dla Lindt & Sprungli:
Co sprawia, że jest Pan odpowiednim ambasadorem marki Lindt?
Roger Federer: Najważniejsza jakość i pasja, czyli główne wartości firmy Lindt & Sprungli, są obowiązujące również dla mnie. Te atrybuty łączą się z naszymi nazwiskami. Dlatego Lindt i ja pasujemy do siebie perfekcyjnie.

Kiedy po raz pierwszy spróbował Pan czekolady Lindt?
Roger Federer: Pochodzę ze Szwajcarii, więc oczywiście już od dzieciństwa byłem wielkim fanem czekolady Lindt. Jedną z moich absolutnie ulubionych czekolad była od zawsze nieskończenie rozpływająca się w ustach pralinka Lindor.

Co szczególnie podoba się Panu w Lindt?
Roger Federer: Po pierwsze jest to oczywiście czekolada (śmiech).
A tak na poważnie, jako zapalony miłośnik czekolady mogę bardzo dobrze identyfikować się z produktami. Poza tym jestem pod wrażeniem konsekwentnego ukierunkowania na wysoką jakość i wciąż zaskakujących nowości. Jako sportowiec również próbuję wciąż się rozwijać.